Добро - це духовна категорія, її не можна торкнутися, понюхати, посмакувати. Його можна тільки відчути: це ласкаве, ніжне ставлення до людей, це готовність допомогти в скрутну хвилину, це любов до навколишнього. Один з мудреців сказав, що добро схоже на сонечко, яке зігріває, огортає теплом душі живих істот, робить життя ясним, світлим і,радісним.

4 грудня цього року, у 1-Б классі Канівської І-ІІІ ступенів ЗОШ № 4 (класовод Торшина О.В.) спільно з учнями 5-Б классу (вчитель української мови Шишман А. В.) було проведено урок під гаслом "Добро починається з тебе". Різниця у віці не перешкоджає учням спілкуватись між собою, товаришувати та спільними зусиллями проводити заходи.   

У 1-Б та 5-Б класах навчаються діти з інвалідністю, яким необхідна наша увага, повага, любов та добре ставлення.

На вказаний захід, у якості гостей, були запрошені діти із центру соціальної реабілітації (керівник Грибенюк В. П.) Канівського управління соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області (керівник Пилипенко А.Г.)

Урок був насиченим на події. Учні декламували вірші, гралися, читали казки, співали.

Дуже сподобалися усім присутнім пісні у виконанні молодшої групи (1-Б, 2-Б класи ЗОШ №4) "Щебетушки" народного естрадного ансамблю "Почуття" (художні керівникі Бардан Анатолій і Бардан Еліна).

Фінальним дійством уроку було виготовлення з картону спільними зусиллями учнів 1-Б, 5-Б класів та дітей із центру соціальної реабілітації великого серця, яке учасники заходу прикрасили квітами і побажаннями один одному добра. Це серце було подароване дітям із центру соціальної реабілітації.

Ми віримо, що запалений вогник добра поселиться й у ваших серцях і з ним ви будете йти по життю до своєї мети.

 

Інформують:

Торшина О. В., Шашман А. В.

 

 

 

  Друк статті