Пенсійний Фонд інформує про День Всеукраїнського тижня права

З 1950 року 10 грудня відзначається День прав людини. Указом Президента України від 08.12.2008 року №1149 започатковано Всеукраїнський тиждень права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Проведення тижня має на меті підвищити рівень правової культури населення, а також проінформувати громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

Статтею 46 Конституції України передбачено, що Україна, як соціальна держава, зміст і спрямованість діяльності якої визначають права і свободи людини та їх гарантії, проголосила право громадян на належні, безпечні і здорові умови праці, соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин та пенсійне забезпечення громадян.

Важливу роль у підвищенні правової освіти населення та забезпеченні прав і свобод людини відіграють територіальні органи Пенсійного фонду, працівники яких турбуються про права людини щодня, оскільки першочерговим завданням Фонду є постійний контроль повного та своєчасного пенсійного забезпечення громадян, захист та реалізація пенсійних прав населення України, у тому числі учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції.

Однією з форм захисту прав громадян на сьогодні є особистий прийом. Особисте спілкування – це унікальна можливість вирішення конкретного питання, надання допомоги у вирішенні проблем окремої людини.

Саме тому, серед населення користується попитом та довірою суспільна приймальня громадян, яка працює за принципом «Єдиного вікна», а також телефони «гарячої лінії».

Зручно і оперативно можна взаємодіяти з органами Пенсійного фонду також і дистанційно. Веб-портал Пенсійного фонду України - сервіс без черг та зайвих витрат. Він допоможе отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до Фонду, з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

Для того, щоб скористатися можливостями веб-порталу, достатньо лише одного разу завітати до територіального управління Фонду для реєстрації. Детальніше про правила користування порталом електронних послуг та порядок реєстрації на ньому можна дізнатись безпосередньо на ньому або в територіальному органі Пенсійного фонду України.

Запрошуємо Вас стати користувачем веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України!

Фахівцями Канівського відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в Черкаській області прийом громадян проводиться за адресою:

м. Канів, вул. 206 Дивізії, 2 -  з понеділка по п'ятницю з 8-00 по 17-00, без перерви на обід

Також працює «гаряча» телефонна лінія

Канівський відділ обслуговування громадян