Облаштування пожежної сигналізації в школі №4 мають завершити в 2020 році


Повернутись

Питання пожежної безпеки в навчальних закладах міста порушилося в ході проведення апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста, що відбулася у п’ятницю, 13 грудня ц.р.

За словами начальника відділу освіти Надії Голди в школі №3, 4 облаштовано систему оповіщення, а в школі №4 ще необхідно завершити встановлення автоматичної пожежної сигналізації. За попередніми розрахунками потреба в коштах складає 110-120 тис.грн.  

Також Н.Голда наголосила, що необхідно насамперед провести ремонти електромереж у освітніх закладах, які вже давно не відповідають рівню навантаження приборів.  

- Як свідчить статистика найбільше пожеж сьогодні трапляється через перенавантаження електромережі, замикання проводки тощо. Потрібно перевірити та оновити наші електромережі, - пояснила посадовець.

Міський голова І.Ренькас погодився та зауважив, що кошти на завершення робіт із встановлення пожежної сигналізації в школі №4 необхідно виділити з міського бюджету в наступному році.

- Ці роботи дороговартісні, але треба намагатися робити бодай по одній школі в рік. Адже це безпека наших дітей. Насамперед, завершити роботи в школі №4 та виготовити проектно-кошторисну документацію на школу №6, - наголосив міський голова.

  Друк статті