План по осінньому призову юнаків на строкову військову службу виконано на 43%

Інформує тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Канівського об’єднаного міського військового комісаріату Валентин Сивак.

Таким чином в ході призову громадян України на строкову військову службу та відправки молодого поповнення для комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань «осінь - 2019» Канівським ОМВК було призвано 12 юнаків.

В ході проведенні призовної кампанії всього Канівським військкоматом викликалось на призовну комісію 753 особи, з яких, власне, з Канева – 422 юнаки. З’явилось на призовну комісію 276 громадян, серед них канівських – 135.

За результатами медичного обстеження серед тих, хто з’явився до призовної дільниці, було визнано придатними до військової служби 231 особа (127 – з Канева). Призвано і відправлено у війська – 12 осіб (з яких 6 осіб - з міста). Для порівняння в ході проведення минулорічного осіннього призову було призвано і відправлено у війська 26 осіб (12 – з Канева).

Непридатними до військової служби було визнано 26 осіб (14 – місто). Серед юнаків міста найбільш розповсюджені хвороби під час проведення медичних комісій: захворювання серця і шлунку, хвороби хребта та психічні захворювання.

Не з’явилось до призовної дільниці 477 юнаків (з яких 287 – з Канева).