Одним з актуальних завдань у місті Каневі є створення умов гідного життя особам з інвалідністю, які становлять близько 9% населення (кількість населення у місті – 23 тисячі, осіб з інвалідністю – 2209). Перехід до статусу особи з інвалідністю змінює життєві стандарти людини. Саме в такому стані потрібна підтримка – і матеріальна, і духовна.

Вже десять років поспіль громадська організація «Канівська організація осіб з інвалідністю «Відродження» проводить Всеукраїнський фестиваль творчості людей з інвалідністю «Дніпрові хвилі». 2019 го року у заході взяли участь понад 100 представників з міст Дніпро, Вінниця та Хмельницької, Полтавської, Волинської, Чернігівської Київської областей, з 10 районів і міст Черкащини.  У переповненому залі міського будинку культури лунали пісні, гуморески, вірші та танцювальні номери у виконанні учасників Всеукраїнського фестивалю.

Ми змогли створити фестиваль для особливих людей, змусити їх повірити в себе, вийти на сцену і показати світу свої незрівнянні таланти. З кожним роком географія цього заходу збільшується, майстерність учасників стає вищою, і також збільшується бажаючих прийняти участь.

Для подальшого істування фестивалю ми беремо участь у соціальному проєкті «Дельта милосердя» сервісу ДельтаКредит

Мета проекту:

  • підтримати діяльність благодійних фондів та громадських об`єднань;
  • привернути увагу інших представників малого і середнього бізнесу до благодійних організацій як інструментів професійної благодійності; заохотити благодійні організації і замотивувати початківців.

Суть проекту:

  • в межах соціального проекту оцінюватимуться подані проекти благодійних організацій і їх діяльність.

Дізнатись детальніше можна тут: https://deltafinance.com.ua/delta-miloserdya/

Інформує:  Наталія КАПУСТЯН  

 

 

 

 

  Друк статті