У Канівській бібліотеці імені Т.Шевченка завершуються ремонтні роботи


Повернутись

На черговому засіданні виконавчого комітету у середу, 18 грудня ц.р., члени виконкому заслухали інформацію про роботу міської бібліотеки ім.Т.Шевченка та її двох філій.

За словами начальника відділу культури (якому, зокрема, підпорядковується і бібліотека) Оксани Труфанової станом на 1 грудня ц.р. кількість відвідувачів бібліотеки складає 23339 осіб. Для порівняння – в минулому році нараховувалося 26395 читачів.

- Кількість відвідувачів цьогоріч дещо нижча. Це пов’язано з ремонтними роботами в бібліотеці, які не дають їй змоги працювати в повну силу, - пояснила О.Труфанова. - Насправді ж останніми роками канівська бібліотека – популярне місце серед любителів книг, адже ми постійно працюємо над поповненням бібліотечних фондів.

До слова, на сьогодні бібліотечний фонд складає 100823 екземпляри. Цьогоріч передано літератури з обмінного фонду з обласної літератури на суму 105 771,34 грн. Придбано літератури і з власних коштів на суму 14970,65 грн. Прикметно, що це в основному новинки та популярні серед книголюбів бестселери, які сьогодні на ринку коштують по кілька сотень гривень за книгу.

За словами начальника відділу культури, бібліотека забезпечена сучасними комп’ютерами, що під’єднані до мережі Інтернет. Тут проходять заняття «студентів» Університету ІІІ віку. Літні люди опановують комп’ютерну грамотність. Діти та студенти, які не мають комп’ютера вдома, також можуть попрацювати чи повчитися в бібліотеці. Планують бібліотекарі й організувати на місці молодіжний центр. З цією метою беруть участь у міжнародному гранті.

Уже третій рік в бібліотеці ведуться ремонтні роботи. За цей час було повністю замінено вікна, двері, завершили облаштування фасаду приміщення. Також проведено внутрішні ремонтні роботи. В кімнаті абонементу відремонтовано стелю, пофарбовано стіни, покладено плитку на підлозі. Ремонт проведено й у двох туалетах - замінено сантехніку та покладено плитку на підлозі і стінах. Проведено ремонт у методичному кабінеті і кабінеті директора.

- Зараз ведуться роботи в читальному залі, - інформує директор бібліотеки Олена Ладутько. - Тут оновлено стелю, вирівняно підлогу, проведено підготовчі роботи під фарбування стін. Підготовчі роботи до ремонту проводяться і в книгосховищі.

Сподіваємося, що до кінця цього року роботи вже будуть завершені, - зауважила О.Труфанова.

  Друк статті