Діти соціально незахищених категорій побували на новорічному святі в Черкасах


Повернутись

У вівторок, 24 грудня ц.р., діти соціально незахищених категорій Канівської ОТГ побували на новорічно-різдвяному святі в Черкасах.

У переддень католицького Різдва в приміщенні Черкаського міського будинку культури ім. І. Кулика відбулося свято новорічно-різдвяної ялинки для дітей соціально незахищених категорій. У рамках заходу діти, які приїхали з усієї Черкащини, мали змогу переглянути  новорічну інтермедію та дитячий мюзикл «Снігова королева» у виконанні артистів Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Шевченка.

Захід пройшов за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації. Участь у святі взяли 650 дітей соціально незахищених категорій з районів, міст та об’єднаних територіальних громад області. Серед них і представники Канівської об’єднаної територіальної громади. Це – 17 дітей, які мають статус дитина-сирота; дитина, позбавлена батьківського піклування; дитина, один із батьків якої загинув в зоні проведення АТО; дитина з інвалідністю; дитина з багатодітної сім’ї; дитина особи, визнаної учасником бойових дій.

- Діти отримали від поїздки неймовірні враження. Деякі з них вперше побували на заходах такого рівня – ці костюми, декорації, справжній оркестр..., - говорить начальник відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Лариса Лебедєва. – На завершення дітвора отримала ще й солодкі подарунки до новорічно-різдвяних свят.

  Друк статті