У Канівській школі №4 встановлюють нові вікна


Повернутись

Старі, з прогнилими дерев’яними рамами, вікна замінюють на сучасні металопластикові. Хід виконання робіт у середу, 15 січня ц.р., перевіряв міський голова Ігор Ренькас.

Роботи із термомодернізації навчального закладу ведуться із нового року й організовано таким чином, щоб не заважати, власне, навчальному процесу.

Загалом буде встановлено 126 вікон та 7 рекреаційних металевих дверей, що сприятимуть максимальному утриманню тепла в приміщенні навчального закладу. 

Бюджет проекту складає 1 млн. 380 тис.грн. З них 820 тис.грн. виділено з державного бюджету – це субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за сприяння народного депутата попереднього скликання Владислава Голуба.

Роботи виконує ТОВ «Будівельна компанія «Семат» (Київська область), яка вже не вперше працює в Каневі. Так, будівельники цієї компанії були залучені до виконання робіт з облаштування плиткою коридорів СШ №6, будівництва нового будинку культури та ремонту каналізаційного колектора по вулиці Шевченка, біля Тарасової гори. 

У встановленні вікон в школі №4 беруть участь шестеро працівників.

- Старі вікна тут були встановлені ще під час будівництва школи в 1964 році, - розповідає директор школи Ірина Верба. - Коли почали замінювати на нові, з’ясувалося, що вони не проходять у віконні пройоми. Хлопці змушені піднімати їх із вулиці. Розпаковують, виймають склопакети, витягують раму надвір, прив’язують ременями і тягнуть на другий чи тертій поверхи. Таким чином вставляють рами і лише потім - самі склопакети.

В ході візиту міський голова Ігор Ренькас перевірив хід ведення робіт та умови навчання учнів після заміни вікон. Також було порушено питання завершення робіт із облаштування встановлення автономної пожежної сигналізації в навчальному закладі.

Роботи із облаштуванні вікон у ЗОШ №4 мають бути завершені максимум за 1,5 місяці.

- Таким чином у нас буде оновлено вікна у всіх навчальних закладах, окрім двох шкіл – гімназії ім.І.Франка і ЗОШ №3. Наразі виготовляється проектно-кошторисна документація для школи №3, - зауважив І.Ренькас.

  Друк статті