Канівці вшанували учасників бойових дій на території інших держав


Повернутись

У суботу, 15 лютого ц.р., представники структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради, ветерани Афганістану, члени громадських організацій і спілок Канева та жителі міста зібралися в сквері воїнів-інтернаціоналістів, що біля клубу-музею «Ветеран».

Тут проходив мітинг-реквієм з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що відзначається щорічно 15 лютого.

Учасники заходів поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам - тих, хто не повернувся з «гарячих точок» світу, виконуючи свій військовий обов’язок.

Так склалося, що для багатьох українців такою «точкою» видався Афганістан. 10 років тривала Афганська війна, забравши не одне людське життя. «Хвилиною мовчання» присутні вшанували пам'ять загиблих.

Зі словами вдячності та підтримки до воїнів-інтернаціоналістів звернулися заступник міського голови Наталія Матінова.

- Я особисто добре пам’ятаю той день 31 рік тому, коли ми отримали радісну звістку про те, що війна, яка тяглася цілих 10 років, врешті припинена, що наші воїни повертаються додому. За ці роки на жаль, ті, хто навіть повернувся живим, уже не з нами. Рани, отримані на тій війні, та психологічні травми далися взнаки. Але більшість з вас, повернувшись додому, почали активно працювати і створили самі себе, - відзначила Н.Матінова. - Ми вам дуже вдячні, що ви залишаєтесь в строю і по сьогодні. Що ви активно долучаєтесь до всіх подій, які відбуваються в нашому місті, та активно працюєте з нашою молоддю.

Також слово вітання мали голова Канівської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Анатолій Сахно, представники Канівської спілки «Союз ВДВ» Олександр Потьомка і Сергій Вдовіченко, представник Канівської громадської організації «Спілка учасників АТО – Нескорені» Микола Порожній та голова Спілки прикордонників Сергій Піддубний.

Музичний дарунок звучав у виконанні солістів міського будинку культури Олени Степаненко і Романа Лозового.

Також цими днями з нагоди пам’ятного дня було організовано виставку-реквієм:«Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя» в міській бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка; виставку «Вони виконували військову присягу» в Клубі-музеї ветеранів війни і праці; проведено тематичні заходи з висвітлення подій війни у Афганістані в навчальних закладах міста.

  Друк статті

Коротко:

Календар новин