Близько тисячі канівських підлітків дізналися усю правду про наркотики


Повернутись

Востаннє в міському будинку культури так сміялися на концерті «Вар’ятів» із Сергієм Притулою. Утім, у вівторок, 18 лютого ц.р., тут говорили про… наркотики. Зі спеціальною просвітницько-профілактичною лекцією «Вся правда про наркотики» з протидії та запобігання вживання наркотичних засобів для дітей та молоді до Канева приїхала Президент Всеукраїнської громадської організації «НАРКОНОН» Марина Грибанова.

- Розповсюдження наркотиків серед підлітків та молоді Канева – це серйозна проблема нашого сьогодення. На своєму рівні ми постійно проводимо з дітьми профілактичну роботу, але цього, на жаль, недостатньо, - говорить директор Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Валентина Яворська. - Для цього ми запросили спеціального лектора Марину Грибанову, яка вже 15 років займається просвітницькою діяльністю в Україні і не тільки.

З перших хвилин жінка заволоділа великою аудиторією і не відпускала їхню увагу протягом двогодинної лекції. Свої лекції вона називає «стенд-апом». М.Грибанова багато жартує з підлітками, втягуючи їх до розмови, залучає до співпраці. Так, в легкій, невимушеній атмосфері гри діти дізнаються про такі серйозні речі як наркотики, як вони безпосередньо впливають на організм людини, як виникає залежність тощо.

Протягом 18-19 лютого ц.р. лектор виступала в канівських навчальних закладах: ЗОШ №4, ЗОШ №3 та Канівське ВПУ міського будинку культури, де були присутні вихованці ЗОШ №1, гімназії ім.І.Франка, санаторної школи-інтернат, студенти Канівського коледжу культури і мистецтв. Таким чином в цілому було охоплено близько 1000 місцевих підлітків. Це передовсім учні 7-11 класів та студенти вищих навчальних закладів міста.

  Друк статті