Оголошується прийом заяв на розміщення об’єктів сезонної торгівлі


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Виконавчий комітет Канівської міської ради розпочинає прийом заяв на розміщення об’єктів сезонної торгівлі та сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку і розваг на території міста Канева.

Всі суб’єкти господарювання та організації, незалежно від форми власності, які мають наміри розмістити об’єкти сезонної торгівлі або облаштувати парк відпочинку і розваг, мають до 11.03.2020 подати заяву встановленого зразка (офіційний сайт Канівської міської ради, розділ «Адміністративні послуги» - Центр надання адміністративних послуг – Перелік адміністративних послуг - Послуга номер 44) до відділу ЦНАП за адресою м. Канів, вул. Шевченка, буд. 49, ІІ поверх,  тел. (04736)31778.

До заяви додаються: схема розміщення об’єкту сезонної торгівлі, фото місця розміщення та прилеглої території, зображення зовнішнього вигляду об’єкта сезонної торгівлі або парку розваг.

Кінцевий термін прийняття документів: до 15.00 години  11 березня 2020 року.

За довідками звертайтесь в управління економічного розвитку, відділ економічного аналізу та торгівлі за тел. (04736) 3-22-51, e-mail: uprek@ukr.net

  Друк статті