Виконком закликав забезпечити проведення дезінфекції в установах з масовим скупченням людей


Повернутись

У четвер, 12 березня ц.р., відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Канівської міської ради. В ході заходу члени виконкому ухвалили рішення «Про заходи щодо запобігання поширенню на території Канівської ОТГ коронавірусу COVID-19».

Відповідно до ухваленого документу з 13 березня по 3 квітня ц.р. на території Канівської ОТГ встановлено карантин, який поширюється на освітні та позашкільні заклади.

Ввести карантин також рекомендовано керівникам місцевих вишів, зокрема, Канівському коледжу культури і мистецтв та Канівському вищому професійному училищу. 

На час дії карантину заборонено проведення культурно-масових, розважальних, спортивних заходів, крім заходів необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності з масовим скупченням людей рекомендовано запровадити посилений протиепідемічний режим та забезпечити проведення дезінфекції (вологе прибирання з додаванням дезрозчину, обробка дверних ручок дезрозчином, забезпечити туалетні кімнати милом та дезрозчином).

Ввести посилений протиепідемічний режим та забезпечити проведення дезінфекції (вологе прибирання не менше 3-х разів з додаванням дезрозчину, обробка дверних ручок та інше) рекомендовано і власникам торгових точок.

Більш детально із текстом рішення виконавчого комітету можна ознайомитися за посиланням

 

 

  Друк статті