100 тис.грн. з міського бюджету буде виділено на закупівлю захисних костюмів та тестів на грип

Для Канівської ЦРЛ залишається актуальним питання придбання захисних костюмів для медичного персоналу та придбання тестів на виявлення грипу А і В. Про це повідомила головний лікар медичного закладу Віра Шапошник в ході оперативної наради у Канівського міського голови Ігоря Ренькаса щодо впровадження обмежувальних заходів, щоб запобігти поширенню коронавірусу.

Тестів на виявлення коронавірусу в міських лікарнях немає.

- Хворий звертається насамперед до сімейного лікаря. Якщо у нього є ознаки грипу чи гострого респіраторнорго захворювання, то насамперед йому проводиться тест на виявлення грипу типу А і В. Якщо він не підтверджується, то це, йморвірно, і є коронавірус, - повідомила В.Шапошник. - Тоді хворий направляється в спеціально для цього визначений медичний заклад. В нашій області визначено дві госпітальні бази – це Черкаська інфекційна лікарня та Уманська міська лікарня.

На сьогодні вже домовлено про придбання відповідних тестів на визначення вірусу грипу А і В. Також В.Шапошник наголосила на необхідності придбання захисних костюмів, оскільки на період проведення відповідних аналізів імовірний хворий на коронавірус перебуватиме в інфекційному відділенні Канівської ЦРЛ.

Начальник фінуправління Галина Карпушенко повідомила, що для цього з міського бюджету буде виділено 100 тис.грн. Відповідне рішення було ухвалено в ході позачергового засідання виконавчого комітету   у четвер, 12 березня ц.р.