100 тис.грн. з міського бюджету буде виділено на закупівлю захисних костюмів та тестів на грип


Повернутись

Для Канівської ЦРЛ залишається актуальним питання придбання захисних костюмів для медичного персоналу та придбання тестів на виявлення грипу А і В. Про це повідомила головний лікар медичного закладу Віра Шапошник в ході оперативної наради у Канівського міського голови Ігоря Ренькаса щодо впровадження обмежувальних заходів, щоб запобігти поширенню коронавірусу.

Тестів на виявлення коронавірусу в міських лікарнях немає.

- Хворий звертається насамперед до сімейного лікаря. Якщо у нього є ознаки грипу чи гострого респіраторнорго захворювання, то насамперед йому проводиться тест на виявлення грипу типу А і В. Якщо він не підтверджується, то це, йморвірно, і є коронавірус, - повідомила В.Шапошник. - Тоді хворий направляється в спеціально для цього визначений медичний заклад. В нашій області визначено дві госпітальні бази – це Черкаська інфекційна лікарня та Уманська міська лікарня.

На сьогодні вже домовлено про придбання відповідних тестів на визначення вірусу грипу А і В. Також В.Шапошник наголосила на необхідності придбання захисних костюмів, оскільки на період проведення відповідних аналізів імовірний хворий на коронавірус перебуватиме в інфекційному відділенні Канівської ЦРЛ.

Начальник фінуправління Галина Карпушенко повідомила, що для цього з міського бюджету буде виділено 100 тис.грн. Відповідне рішення було ухвалено в ході позачергового засідання виконавчого комітету   у четвер, 12 березня ц.р.

  Друк статті