Поліція контролюватиме дотримання карантину закладами громадського харчування


Повернутись

У ході засідання комісії з надзвичайних ситуацій у понеділок, 16 березня ц.р., було ухвалено рішення, щоб зобов’язати Канівське відділення поліції проводити контролюючі дії по місту щодо дотримання громадянами протиепідемічних заходів.

Так, зокрема, представники правоохоронних органів спільно з працівниками органу місцевого самоврядування будуть проводити рейди, відслідковуючи, чи не гуляють вулицями міста школярі, аби не допустити їх гуртування у понад 10 осіб.

Також будуть перевірятися всі заклади громадського харчування. Нагадаємо, з 18 березня ц.р. рішенням комісії всі розважальні заклади та заклади громадського харчування мають бути закриті.

- Наше головне завдання - максимально відтермінувати пік захворюваності. Як показує практика інших країн найбільш ефективним у цьому є карантин, - наголосив міський голова Ігор Ренькас.

Більш детально із текстом протоколу засідання комісії з питань техногено-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради від 16 березня ц.р. "Про заходи щодо запобігання поширенню на території Канівської ОТГ коронавірусу COVID-19" можна ознайомитися за посиланням

  Друк статті