У сквері міст-побратимів на березі озера Лимарка встановили дитмайданчик та альтанки


Повернутись

Днями у канівському сквері міст-побратимів, що розташований на березі озера Лимарка, було завершено черговий комплекс робіт із облаштування тут зони відпочинку для містян.

Зокрема, було встановлено дитячий майданчик. Його в рамках реалізації проекту «Сквер міст-побратимів» минулого року особисто передав бургомістр польського міста-побратима Члухів Річард Шибайло. Доставкою дитмайданчика до Канева опікувалася ГО «Канівські соціальні ініціативи» на чолі із В.Чиж.

Комплекс виготовлений із дерева і включає в себе гойдалку, гірку та пісочницю. Поруч від дитмайданчика розташувалися дві альтанки, також виготовлені із дерева.

- Роботи із виготовлення, збору та монтажу об'єктів проводив ПП "Канівтехбуд". В цілому з міського бюджету на це було виділено 145 тис.грн. З них - 35 тис. грн. - за рахунок коштів депутатського фонду Володимира Коржова, - говорить Канівський міський голова Ігор Ренькас. - Також плануємо тут завершити облаштування доріжки тротуарною плиткою, встановити додаткові лавки та сонячний годинник. Останній був виготовлений вже давно, в рамках реалізації "Громадського бюджету" і наразі перебуває на базі КП «Місто», чекаючи, коли буде підготовлено майданчик для встановлення.

  Друк статті