Комунальні служби Канева посилено дезінфікують громадські місця

Цікаве на цю тему:

Посилене прибирання вулиць і зупинок Канева з використанням дезінфікуючих засобів триває.

У воду для миття додаються антисептики. Цього разу комунальники обробили спеціальним засобом територію навколо автовокзалу КП "Авто-Ріка" та місцевий приплав. Також антисептиком знезаражуються зупинки громадського транспорту, дитячі та спортивні майданчики, лавки на території Канева.

Відповідні заходи проводитимуться і на території села Яблунів, що входить до складу Канівської ОТГ. Це передбачено рішенням виконавчого комітету Канівської міської ради "Про розширення заходів щодо запобігання загрози поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Канівської ОТГ", що було ухвалено в ході оперативного позачергового засідання виконкому у вівторок, 24 березня ц.р.