Водоканал нагадує споживачам про важливість своєчасної оплати за послуги


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Комунальне підприємство «Управління водопровідно-каналізаційного господарства» нагадує про необхідність своєчасної оплати спожитих послуг відповідно до виставлених рахунків. Вчасна оплата послуг – запорука безперебійної роботи підприємства та якісного надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Сьогодні, як у державі, так і у нашому місті введена велика кількість обмежень. Багато підприємств і закладів різного напрямку призупинили свою діяльність у зв’язку із введенням карантину.

Всі ці заходи позначилися і на роботі нашого підприємства. Ми призупинили особистий прийом споживачів, запровадивши дистанційне обслуговування за допомогою телефонного зв’язку та електронної пошти, тимчасово не проводимо демонтаж приладів обліку для періодичної повірки. Але не зважаючи на все це, ми залишаємося працювати у звичному режимі.

Працівники підприємства не можуть піти на карантин, тому що місту зараз, як ніколи, задля епідемічної безпеки потрібна чиста питна вода і своєчасне відведення стічних вод.

Наші працівники підтримують протиепідемічні заходи та по можливості працюють дистанційно вдома без відвідування робочих місць.

Однак аварійно-відновлювальні бригади служб водопостачання і водовідведення працюють щодня, оперативно усуваючи аварії, що виникають на мережах.

На час карантину ми обмежили планові ремонти, які потребують відключення води.

Варто зазначити, що карантин вже зараз негативно позначається на рівні оплат за спожиті послуги.

Незважаючи на те, що за несвоєчасну оплату комунальних послуг впродовж карантину не стягуватиметься пеня та не скасовуватиметься субсидія, кожен з вас повинен розуміти, що затримуючи оплату, він ставить комунальну сферу міста під загрозу.

Від ваших платежів напряму залежить надійна робота нашого підприємства, а отже і безперебійне забезпечення водою міста в цілому.

Ми повинні цілодобово піднімати воду зі свердловин і подавати її до ваших осель, здійснювати відведення і очистку стічних вод, закуповувати необхідні матеріали, розраховуватися за спожиту електроенергію, платити заробітну плату працівникам, які в умовах карантину працюють за для вашого комфорту і безпеки.

Єдиним джерелом доходів підприємства є ваша оплата за спожиті послуги.

З огляду на карантинні заходи, зручно та швидко здійснити своєчасну оплату Ви можете за допомогою онлайн-сервісів. Ви також можете допомогти це зробити вашим рідним та сусідам, що мають поважний вік.

При здійсненні онлайн платежів, звертаємось до Вас з проханням уважно перевіряти всі реквізити рахунків, які вказані на квитанції при оплаті спожитих послуг!

Дякуємо всім споживачам за розуміння та вчасне проведення оплати спожитих послуг!

 

З повагою, адміністрація КП «Управління ВКГ».

  Друк статті