Канівський міський голова закликає усіх, хто приїхав з-за кордону, самоізолюватися


Повернутись

Сьогодні Канівська об'єднана територіальна громада як і вся Україна, та що там, як і цілий світ, переживає непрості часи. Ніхто навіть подумати не міг, що якийсь вірус зможе так швидко покласти нас усіх "на лопатки", закривши всі кордони, скасувавши рейси та розігнавши людей по домівках.

Зі свого боку, аби зменшити можливість поширення коронавірусу ми невідкладно вживали усі, часом непопулярні та збиткові, але необхідні заходи, зокрема: закрили на карантин всі навчальні та позашкільні заклади, ринки та заклади громадського харчування, скасували рейси громадського транспорту, проводимо систематично дезінфекцію вулиць міста та місць відпочинку, стежимо за дотриманням громадянами правил карантину, докладаємо усіх зусиль, аби максимально забезпечити наших лікарів необхідним обладнанням та засобами захисту для боротьби із недугою.

На сьогодні в нас не зафіксовано жодного випадку підтвердження коронавірусу. У Черкаській області - лише два. Але це не дає нам підстав розслаблятися. Оскільки всього в Україні зареєстровано вже 196 випадків підтвердженого вірусу COVID-19, 71 з них - у сусідній Київській області та, власне, місті Київ. Загалом у світі підтверджено 528 879 випадків інфікування коронавірусом, 23 960 з яких, на, жаль, летальні. До слова, у Каневі на сьогодні чисельність населення складає 23 597 осіб.

Усі фахівці визнають, що найдієвішим у боротьбі з вірусом є самоізоляція. Дотримуймось правил карантину, уникаймо місць масового скупчення людей, залишаймось якомога більше часу вдома.

Особливо звертаюсь до жителів громади, які повернулися з інших країн.  Коронавірус дуже підступна інфекція. Людина довгий час може навіть не здогадуватися про те, що вона заражена. Ось чому так необхідна самоізоляція, яка повинна тривати не менше 14 днів, для всіх, хто нещодавно повернувся до України з-за кордону. Будьмо свідомими та обачними! Не наражаймо на небезпеку себе та своїх рідних, сусідів, друзів, колег та знайомих! Легковажність сьогодні може коштувати дуже дорого.

Також звертаюсь до кожного жителя нашої громади. Якщо ви є свідками, що людина, повернувшись з-за кордону, не дотримується самоізоляції чи порушує правила карантину, наражаючи вас та ваших рідних на імовірне інфікування, не бійтесь повідомити про це органи влади. Піклуватися про своє здоров'я та безпеку - не соромно!

Сьогодні як ніколи ми повинні бути послідовні і обережні! Користуймося засобами індивідуального захисту та дотримуймось правил карантину. Будьмо здорові!

Канівський міський голова Ігор РЕНЬКАС

  Друк статті