Майже півмільйона гривень впродовж тижня надійшло на благодійний рахунок Канівської ЦРЛ


Повернутись

Близько 30-ти канівців і 20-ти місцевих підприємств, організацій та приватних підприємців стали благодійниками, перерахувавши цього тижня кошти на рахунок Канівської центральної районної лікарні на загальну суму 470 120 грн.

Кошти будуть спрямовані на придбання двох апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) та двох кисневих концентраторів. Вартість цього обладнання в цілому  складає близько 2-х мільйонів гривень.

Нагадаємо, у зв'язку із масовим поширенням хвороби, викликаної вірусом COVID-19, Канівський міський голова Ігор Ренькас звернувся до канівців із закликом негайно збирати кошти на придбання обладнання. Оскільки, як показує статистика, хвороба насамперед уражає органи дихання і найбільшу загрозу становить відсутність апаратів ШВЛ, котрі можуть урятувати життя.  

Одними із перших на прохання очільника міста відгукнулися підприємства АТ ЕМЗ "Магніт" і ТОВ "Магнітприлад", що перерахували 160 тис.грн. та ТОВ "Ергопак", яке виділило для Канівської ЦРЛ 150 тис.грн. Також 10 тис.грн. надійшло від фермерського господарства Тертичного (Литвинецька ОТГ) та 9 тис.грн. від ТОВ "Абсолютгарант".

5 тис.грн. цими днями надійшло від виконавчого комітету Канівської міської ради, 8 тис. грн. - ПМП "Інтербуд". 2 тис.грн. перерахували ВП ТОВ "Родень". А КП "ЖЕК" на придбання обладнання Канівській ЦРЛ перерахувало 50 тис.грн.

Активізувалися й місцеві підприємці, зокрема, по 1 тис.грн. Канівській ЦРЛ перерахували С.Руденко, 2 тис.грн.- Ю.Кекух, О.Семеніст, В.Куча, по 3 тис.грн. - Д.Майстренко, по 4 тис.грн. - Н.Крутогуз і О.Воюцька, по 5 тис.грн.- Т.Довга і В.Очеретна. ФОП Н.Борисенко і С.Петренко перерахували канівським медикам по 20 тис.грн.  

Також долучилися до акції по збору коштів 28 жителів Канівської громади, перерахувавши кожен від 30 грн. до 1000 грн. Таким чином понад 8 тис.грн. на благодійний рахунок Канівської райлікарні надійшло від простих людей.

- Пишаюся свідомістю і доброчинністю наших громадян. Дякую кожному за ваші відкриті і щедрі серця. Вкотре переконуюся, що разом ми подолає все!, - наголошує міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо,  долучитися до ініціативи міського голови та перерахувати кошти на благодійний рахунок Канівської ЦРЛ може кожен.

Реквізити рахунку:

Одержувач: КНП «Канівська ЦРЛ»

Код: 02005326

Банк: Філія – Черкаське обласне управління АТ « Ощадбанк» ТВБВ 10023/0165

МФО 354507

UA 193545070000026007301010016 (UAH) (Благодійні).

  Друк статті