2500 захисних масок вже пошили канівські майстрині


Повернутись

Місцеві ательє, швейні майстерні та просто волонтери вдома активно шиють маски. Вони потрібні для захисту працівників, які продовжують  виконувати свої професійні обов'язки та знаходяться в зоні ризику.

Нагадаємо, з ініціативою пошити захисні маски власноруч звернулася влада міста, оскільки це єдиний на сьогодні спосіб захистити населення від загрози коронавірусу.

На заклик відгукнулися 4 ательє, 18 волонтерів та колективи навчальних закладів міста – шкіл та дитсадків. Тканину для пошиття масок отримали за сприяння народного депутата Олександра Скічка. Окрім того, на прохання Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги частину тканини було виділено на пошиття захисних халатів одноразового використання для сімейних лікарів.

- Станом на сьогодні відшито близько 2500 масок, - інформує управління економічного розвитку. - Частину масок передано громадським формуванням для патрулювання міста, службі у справах неповнолітніх, управлінню соціального захисту. Перші 50 халатів отримали працівники Канівського центру ПМСД.

  Друк статті