У Канівського комунального підприємства "Управління ВКГ" - новий керівник


Повернутись

Цікаве на цю тему:

У Канівського комунального підприємства "Управління водопровідно-каналізаційного господарства" - новий керівник.

Відповідно до розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса відтепер його очолить Олександр Архипов.

О.Архипов - житель Канева, йому 53 роки. Освіта вища - закінчив Київський політехнічний інститут (факультет електронної техніки).

З 1984 по 1986 роки проходив військову службу. По завершенню - розпочав трудову діяльність. Працював електромонтером, інженер-електриком, головним енергетиком на підприємствах міста. Останні роки обіймав  посаду головного інженера в Канівській філії ТОВ "Клуб сиру".

Також двічі був депутатом Канівської міської ради - 3-го і 4-го скликання. Одружений, має двох дітей.

Посаду директора КП "Управління ВКГ" він обійме з 21 квітня ц.р.  

Нагадаємо, допіру місцевий "водоканал" очолював Володимир Цюкало. Він керував підприємством 22 роки.

- Висловлюю щиру вдячність Володимиру Микитовичу за його вклад у розвиток підприємства. Він зміг налаштувати роботу колективу на активну й ефективну роботу. КП "Управління ВКГ" не просто забезпечує безперебійне водопостачання та водовідведення, а ремонтує аварійні ділянки, прокладає нові водогони, працює над оновленням очисних споруд... Це все заслуга працівників підприємства під керівництвом Володимира Цюкала, - наголошує міський голова І.Ренькас. - Сподіваюся, новий керівник продовжить цю тенденцію. Я знаю Олександра Архипова багато років. Він працював на таких потужних місцевих підприємствах як  "Закордоненергобудмонтаж" та "Клуб сиру". Обіймав посаду головного інженера і заступника директора Канівської філії ТОВ "Клуб сиру". Це значить, що в нього є потрібний досвід та запал. Вірю, що йому все вдасться. Тим паче, що Володимир Микитович пообіцяв передати всі справи та допомогти новому керівнику налагодити роботу з колективом.

  Друк статті