Цими вихідними канівців обмежать в пересуванні та перебуванні в громадських місцях


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Рішення було ухвалено в ході останнього засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради, що відбулося у четвер, 23 квітня ц.р.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України комісія продовжила карантин на території Канівської ОТГ ще на два тижні - до 11 травня ц.р.

Окрім того, з метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території Канівської ОТГ коронавірусної хвороби (COVID-19) комісія ухвалила рішення заборонити пересування та перебування громадян в громадських місцях у період з 10 год. 00 хв. 25 квітня ц.р. до 20 год. 00 хв. 26 квітня ц.р.

Начальнику Канівського відділення поліції Юрію Лугіну доручено посилити контроль в громадських місцях у період з 25 по 26 квітня ц.р. В тому числі, поліція патрулюватиме місцеві кладовища та місця окремих поховань з метою недопущення проведення поминальних днів.

Нагадаємо, поминальні дні на території Канівської ОТГ перенесено на 6 червня ц.р. За умови закінчення карантину їх проведення можливо раніше (відповідно до графіку).

До слова, відвідування місць торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, медичними виробами дозволяється. Магазини на вихідних працюватимуть.

Детальніше із текстом протоколу засідання комісії можна ознайомитися за посиланням.

  Друк статті