У Каневі відбувся турнір з волейболу, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста Павла Корчаки


Повернутись

У середу, 11 січня ц.р., в спортивному залі Канівської ЗОШ №1 ім. Т.Шевченка відбувся щорічний традиційний турнір з волейболу серед юнаків міста і району, присвячений пам'яті воїна-афганця, лейтенанта Павла Корчаки.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь команди з Канівської гімназії ім.І.Франка, Канівської ЗОШ №4, Мартинівської загальноосвітньої і Степанецької спеціалізованої шкіл.

На відкриття турніру завітали заступник Канівського міського голови Наталія Матінова, заступник голови Канівської райради Павло Зоренко, голова Канівської спілки ветеранів Афганістану, депутат Черкаської обласної ради Анатолій Сахно, директор клубу-музею «Ветеран» Володимир Балан, представник спілки «Союз ВДВ» Олександр Потьомка та інші.

- Від імені міського голови і від себе особисто, користуючись нагодою, вітаю усіх з Новим Роком і Різдвом Христовим. Бажаю всім міцного здоров’я, мирного неба над головою і перемоги у війні, яка йде зараз на сході нашої країни, - привітала присутніх Наталія Матінова. – А учасникам бажаю впевненості в собі, волі до перемоги і хай переможе найкращий!

Зрештою, після кількагодинних ігор, перемогу здобула команда юнаків з Канівської гімназії ім.І.Франка, друге місце посіли хлопці ЗОШ №4, третіми стали представники Степанецької СШ, четвертими – Мартинівської ЗОШ. Прикметно, що останні чотири роки канівські команди не займали призових місць.

Команда-переможець отримала перехідний кубок та грошову премію в сумі 1000 грн. від спілки «Союз ВДВ». Також усі команди були нагороджені подарунковими наборами (від Канівської райради) та солодощами (тортами) – від Канівської спілки ветеранів Афганістану. 

  Друк статті