У Каневі готуються до проведення ЗНО з дотриманням карантинних вимог


Повернутись

У п’ятницю, 12 червня ц.р., стало відомо, що у зв’язку з значним зростанням кількості захворювань на COVID-19 Кабінет Міністрів України скасував проведення очного пробного тестування, що мало відбутися 15 та 17 червня ц.р. Водночас було забезпечено можливість проходження пробного тестування вдома, в режимі «онлайн».

Щодо зовнішнього незалежного оцінювання, то враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні Уряд визначить давати дозвіл на проведення тестування чи ні 22 червня ц.р.

Нагадаємо,  у нашому місті заплановано проведення ЗНО з двох предметів:

  • 30 червня ц.р. – з української мови і літератури;

  • 9 липня ц.р. – з історії України.

Для цього вже відповідно визначено два пункти тестування – це Канівська ЗОШ №4 (де проходитиме ЗНО з обох предметів) і Канівське ВПУ (де проходитиме ЗНО з української мови і літератури).

Щодо інших предметів, то діти з Канева їх складатимуть в різних закладах на території Черкаської області, окрім німецької мови. З цього предмету ЗНО проходитиме у столиці. Для цього буде організовано централізоване підвезення. 

З метою дотримання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в пунктах тестування під час проведення ЗНО розпорядженням Канівського міського голови Ігоря Ренькаса створено робочу групу, яка стежитиме за дотриманням карантинних вимог під час проходження тестування.

У п’ятницю, 12 червня ц.р., група здійснила черговий виїзд на місце проведення заходів.

- Заклади до проведення ЗНО готові. Український центр оцінювання якості освіти забезпечив їх необхідними засобами, зокрема, захисними масками, одноразовими рушниками, дезінфекторами, засобами для вологого прибирання та обробки поверхонь тощо, - інформує заступник міського голови Наталія Матінова. - Комісія продовжує працювати. Наступний візит заплановано на 26 червня ц.р.

  Друк статті