Міський голова запрошує підприємців та керівників підприємств міста обговорити правила благоустрою Канева


Повернутись

У п’ятницю, 12 червня ц.р., відбулася нарада Канівського міського голови Ігоря Ренькаса щодо правил благоустрою в місті за участі директорів комунальних підприємств «Місто» Дмитра Шайдарова і «ЖЕК» Андрія Шацьких та керівників профільних відділів та управлінь виконавчого комітету.

В ході заходу присутні обговорювали правила благоустрою Канева, зокрема, питання косіння трави, вивезення сміття, укладання договорів на обслуговування з комунальними підприємствами та можливості складання на порушників адміністративних протоколів тощо.

Так, улітку одним із найбільш актуальних заходів благоустрою – є косіння трави та газонів. Прибудинкову територію житлових будинків, що перебувають на обслуговуванні КП «ЖЕК», косять працівники цього підприємства. Парки, сквери, набережну, газони вздовж доріг обслуговує КП «Місто».

Підприємства, установи, організації, незалежно від відомчої належності, громадяни, що мають будинки на правах приватної власності, юридичні і фізичні особи самостійно відповідають за благоустрій та утримання земельної ділянки, на якій вони розташовані, і прилеглої до неї території. Це передбачено Правилами благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м.Каневі, що затверджені сесією Канівської міської ради ще в 2008 році. Однак, не всі сумлінно ставляться до своїх обов’язків.

- Це яскраво видно на прикладі однієї з найдовших вулиць в Каневі – Енергетиків, - говорить міський голова Ігор Ренькас. - Їдеш дорогою, дивишся на узбіччя – тут покошено, а тут – уже чагарники по пояс. І саме таку «картинку» бачать наші гості, які приїжджають до міста. Є окремі керівники підприємств, установ і закладів, які відверто нехтують правилами благоустрою. Також маємо в Каневі й покинуті ділянки. Та ж «Токарівка». Ніхто за нею не доглядає, але вона перебуває у чійсь власності. Тому, зрештою обслуговування майже всього міста лягає на плечі комунальників. Але так бути не повинно. Порушники мають нести адміністративну відповідальність, що передбачено законодавством.

Обговорити ці питання міський голова планує особисто з підприємцями Канева та керівниками усіх підприємств, організацій та установ міста, зустріч з якими організувати планують вже найближчим часом.

  Друк статті