КП «Місто» придбало одну тонну спецзасобу для боротьби з амброзією


Повернутись

Канівські комунальники продовжують роботи з благоустрою, а саме косити траву і боротися з амброзією.

Нагадаємо, у Каневі амброзія полониста, що є видом отруйних трав’янистих рослин і є серйозним алергеном для людей, розповсюджена скрізь – як у житлових масивах, так і в місцях відпочинку – парках, скверах, на набережній Дніпра тощо.  

Ефективних ліків проти захворювання, викликаного пилком амброзії, на сьогодні не існує. Тож єдиний вихід – боротися з самою рослиною. Комунальники робили це шляхом її постійного викошування. Утім, це є малоефективним. Амброзія виростає знову і знову. Минулого року вперше для боротьби з амброзією у місті було розроблено відповідну Програму та виділено для її реалізації з міського бюджету 50 тис.грн. для придбання хімічного препарату «Стоп-Амброзія», об’ємом 1000 л.

- Цьогоріч у місцях, які було оброблено спеціальною речовиною минулого року, амброзії виросло помітно менше, а то й немає взагалі, - говорить директор КП «Місто» Дмитро Шайдаров. - Роботу в цьому напрямі продовжуємо. Придбано ще 1 тонну препарату.

До слова, щоб отримати помітний результат території поширення амброзії необхідно обробляти хімічним препаратом щороку впродовж 4 років.

 

 

  Друк статті