До середини липня у Каневі на ринку, що напроти магазину «Маркет», запрацює нова вбиральня


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Це тимчасовий туалет як вимушений захід буде реалізовано КП «Міський ринок» за дорученням Канівського міського голови Ігоря Ренькаса. Тема громадського туалету для Канева взагалі напрочуд актуальна. Тож ще одна вбиральня - практично в центрі міста – буде корисною для людей.

Вже заклали вигрібну яму, завезли щебінь, пісок. З наступного тижня приступаємо до облаштування підлоги, - говорить керівник комунального підприємства КП «Міський ринок» Олександр Корнієнко. - Туалет буде простенький, зі шлакоблоків. Але, вважаю, що це все ж краще, ніж той, що є зараз на ринку.

До слова, нині туалет тут перебуває в аварійному стані.

У перспективі спільно з КП «Управління ВКГ» маємо намір розробити проектно-кошторисну документацію, аби впорядкувати централізовану каналізаційну систему всіх закладів, які стоять на березі «Дунайця» на території КП «Міський ринок», - говорить міський голова. – Тоді зможемо побудувати тут капітальний туалет з усіма зручностями.

Нова вбиральня перебуватиме на балансі КП «Міський ринок». Відтак, і обслуговуватиметься комунальним підприємством.

Туалет буде безкоштовний. Відвідувати його зможуть як працівники чи відвідувачі ринку, так і просто перехожі жителі Канева, - наголосив О.Корнієнко.

Усі роботи з облаштування вбиральні працівники КП «Міський ринок» проводять самостійно. Витрати йдуть лише на придбання необхідних матеріалів та їх доставку.

У 15 тис. грн. орієнтовно маємо вкластися. Це кошти комунального підприємства. За моїми підрахунками вже за місяць нова вбиральня має працювати, - говорить Олександр Корнієнко.

Окрім цього, спільно з канівцями організовуємо в районі кав’ярні, що розташована на території малого ринку,  місце відпочинку для дітей. Також плануємо облаштувати в цьому році стік біля м’ясного павільйону (на території великого ринку), щоб під час дощу чи танення снігу в проходах не утворювалися калюжі. Минулого року ми зробили такий стік на речовому ринку. Підприємці задоволені. Карантин нам, звісно, дещо завадив, але, сподіваюся, що все задумане неодмінно вдасться реалізувати.

  Друк статті