Канівських медичних працівників привітали із професійним святом


Повернутись

Адаптивний карантин в Україні продовжили ще на місяць, утім, культурні заходи на свіжому повітрі за обмеженої кількості учасників проводити дозволили. Отримавши довгоочікуване «можна» працівники міського відділу культури склали апаратуру в бус і поїхали «робити» свято. Прикметно, що перший масовий захід після 3-місячного затишшя було організовано саме для наших лікарів, адже цієї неділі в Україні відзначається День медичного працівника.

Заходи проходили напередодні – у п’ятницю, 19 червня ц.р. У дворі між корпусами Канівської ЦРЛ, Центру ПМСД і каплицею на імпровізованій сцені медиків із професійним святом вітали Канівський міський голова Ігор Ренькас, голова Канівської РДА Юрій Розе, голова Канівської райради Микола Зоць, голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко, депутат Черкаської обласної ради Володимир Братаніч та інші.

- Доки в країні думали над модернізацією та реорганізацією закладів охорони здоров’я, до нас прийшов коронавірус і провів свою, власну, «медичну реформу». І показав усім, що насамперед потрібно змінювати в галузі медицини, а головне - наскільки насправді важливі медичні працівники. Адже саме ви опинилися на «передовій», наші воїни, наша власна армія, - звернувся міський голова до «винуватців» свята. - Утім, ця хвороба лише привернула увагу суспільства до вашої тяжкої праці, яку ви виконуєте з дня в день, з року в рік, незалежно COVID-19, грип чи якась інша епідемія загрожує суспільству. Ви супроводжуєте людину на її життєвому шляху від самого народження до її останніх днів. Це надзвичайно відповідальна робота. Медичний працівник, лікар – звучить гордо. Вірю, що і в державі це, зрештою, зрозуміють, і ви відчуєте це не тільки на словах та грамотах, а і в щомісячній винагороді та в повазі і вдячності від людей.

Зі словами вдячності до своїх колективів звернулися і керівники – головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник та головний лікар Канівського Центру ПМСД Наталія Горьова. Попри всі випробування – чи то реформи, чи то COVID-19 - вони бажали своїм працівникам звичайного людського щастя, добра та благополуччя. Адже кожен з них після робочого дня, знімаючи білий халат, залишається просто людиною зі звичними мирськими потребами.

Святковий настрій лікарям цього дня створювали артисти Євген Литвин, Ярослава Котляр, Роман Лозовий, Марина Кузьмак, Таїсія Нездолій та Микола Масюк, які після тривалої перерви, співали пісень з особливим натхненням. А зважаючи, на кількість медиків на один квадратний метр, свято пройшло абсолютно безпечно.

  Друк статті