КП «ЖЕК» придбає новий сміттєвоз, що обслуговуватиме вулиці зі складним ландшафтом


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Відповідне рішення було ухвалено виконавчим комітетом Канівської міської ради в ході останнього засідання у середу, 24 червня ц.р.

Уже другий рік поспіль Канів перемагає в екологічному конкурсі, що проводить Черкаська ОДА. Перемога дає змогу отримати фінансування для втілення нагальних проблем у напрямі екології. Торік було придбано сучасний сміттєвоз для КП «ЖЕК» та нові контейнери, що дали можливість запровадити роздільний збір сміття.

Цього року у Канева знову перемога. Розглядається можливість придбання ще однієї машини для вивезення сміття.

- Це буде сміттєвоз менших розмірів. Він зможе обслуговувати вулиці міста зі складним ландшафтом. Досі мешканці приватного сектору, що розташовані в гористій місцевості Канева, дуже складно йдуть на укладання договорів з КП «ЖЕК» щодо централізованого збору й вивезення відходів. Проблема й у тому, що не кожен транспорт може туди заїхати, особливо взимку, коли ожеледиця, а отже й забезпечити цей вивіз, - повідомив Канівський міський голова Ігор Ренькас. – Новий сміттєвоз зможе покращити нашу роботу в цьому напрямі. Відтак, переконувати людей укладати договори на обслуговування комунальним підприємством, а не викидати сміття в яри, як це робиться багатьма, буде легше.

Відповідно до участі в конкурсі виділення коштів Управлінням екології та природних ресурсів Черкаської ОДА передбачає співфінансування. 1,3 млн.грн. – виділяє область, 300 тис.грн. – КП «ЖЕК», 500 тис.грн. -  виконавчий комітет Канівської міської ради. Орієнтована вартість сміттєвоза – 2 млн.грн.

Відповідний проект рішення щодо внесення змін до рішення про бюджет Канівської ОТГ на 2020 рік, яким, власне, й передбачалося виділення 500 тис.грн. з міського бюджету для придбання сміттєвоза за рахунок співфінансування, виносилося на розгляд членів виконавчого комітету.  Присутні підтримали проект рішення одноголосно.

  Друк статті