Цікаве на цю тему:
- З'явилась можливість безкоштовно отримати ліки!
- Міськвиконком виділив 20 тис. грн. на лікування хворих
- Канів отримав чергову партію ліків на суму понад мільйон гривень
- ЮНАКУ, ЩО ПЕРЕБУВАЄ В РЕАНІМАЦІЇ ПОТРІБНА ТЕРМІНОВА ДОПОМОГА!
- З 19.08.2016 канівці мають можливість безкоштовно отримати ліки!
- Благодійний Фонд «Фарм Варта» передав Каневу чергову партію ліків
- Співпраця з благодійним фондом «Фармварта»
- Міська громада отримала чергову партію ліків
- Благодійний фонд
Дороговартісне обладнання, кошти на придбання якого збирала уся громада, надійшло у вівторок, 30 червня ц.р.
Нагадаємо, у березні ц.р. Канівський міський голова Ігор Ренькас звернувся до населення, підприємств та підприємців міста і району із закликом збирати кошти на першочергові закупівлі для Канівської ЦРЛ для боротьби з коронавірусом. Йшлося насамперед про придбання двох апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) та двох кисневих концентраторів, загальна вартість яких складає близько 2 мільйонів гривень.
В цілому ж від приватних підприємців, підприємств міста і району та простих жителів було зібрано понад 800 тис.грн. Окрім апаратів ШВЛ кошти було спрямовано на придбання кисневих концентраторів, інших засобів захисту, а також на ремонт апаратів ШВЛ, які вже були на обліку Канівської ЦРЛ.
Якщо інше обладнання доставили вже давно, то апаратів ШВЛ ніде просто не було в наявності. Довелося чекати. Нарешті, у вівторок, 30 червня ц.р., апарати штучної вентиляції легень доставили до Канева.
Поставник обладнання – ТОВ «Медгарант». Вартість апаратів ШВЛ складає 1,5 млн.грн. Це, зокрема, за рахунок: 400 тис грн. - від громади міста та району, 325 тис.грн. – надійшло з області, по 435 тис.грн. виділило місто і район.
Розташували їх у палатах для інтенсивного лікування в інфекційному відділені Канівської ЦРЛ. Обладнання перевірили та схвалили реаніматологи, які безпосередньо й працюватимуть з ними, рятуючи людські життя.
Акумулятори ШВЛ імпортні, виготовлені у Сполучених Штатах Америки. Кожен апарат обладнаний ще й акумулятором, що дає змогу забезпечити безперервну роботу протягом 3-4 годин, навіть за відсутності струму.
- У реанімаційному відділенні маємо три апарати ШВЛ, але за свою практику ще не було, щоб усі були задіяні одночасно. Два, пам’ятаю, було, але три – ніколи, - зауважив лікар-реаніматолог Андрій Лозицький.
Всього на території Канівської ЦРЛ на сьогодні є 7 апаратів штучної вентиляції легень. Нагадаємо, один апарат ШВЛ у квітні ц.р. передала ПАТ «Миронівський хлібопродукт».
- На мою думку цього цілком достатньо. До другої хвилі пандемії вірусу COVID-19 ми готові, але сподіваємося, що вона не буде сильнішою за попередню, - наголосила головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник, висловлюючи вдячність усім, хто долучився до збору коштів для придбання обладнання, зокрема, та боротьби з коронавірусом в цілому.
Також, користуючись нагодою, головний лікар порушила питання придбання кондиціонерів та облаштування пандусів для інфекційного відділення.