У школі №6 і дитсадку «Теремок» розпочалися роботи з термомодернізації закладів


Повернутись

Карантин. Літо. Канікули. Сподіваємося, що восени новий навчальний рік школярі розпочнуть безпосередньо в стінах рідних шкіл. Усі навчальні заклади Канева активно готуються до цього. Однак, школярі Канівської спеціалізованої школи №6 з поглибленим вивченням іноземних мов, свою можуть просто не впізнати. Школа майже повністю обставлена будівельними риштуваннями. Уже тиждень, як тут розпочалися ремонтні роботи з забезпечення термомодернізації закладу. Днями відповідний капітальний ремонт розпочинається і в дитсадку «Теремок».

Нагадаємо, Канівська міська рада здійснила зовнішнє місцеве запозичення шляхом залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) в розмірі 14,8 млн.грн. Це дало можливість залучити ще 200 тис.євро грантових коштів від НЕФКО. Отримані кошти (кредит + грант) та наше співфінансування будуть спрямовані на комплексну термомодернізацію двох навчальних закладів  школи № 6 та ДНЗ №6 «Теремок», які визначені першочерговими  відповідно до  результатів проведених енергоаудитів.

Роботи виконує ТОВ «Енергесорвісна компанія «Адамсон», м.Івано-Франківськ, яка відповідно до процедури здобула перемогу у тендері за міжнародними нормами. У травні ц.р. відбулося підписання контракту на проведення робіт із директором компанії Ярославом Свідраком. Наприкінці червня розпочався, власне, ремонт.

Як ведуться роботи, з якими проблемами вже зіштовхнулася будівельники  – з’ясовували працівники структурних підрозділів виконавчого комітету на чолі з Канівським міським головою Ігорем Ренькасом, представники НЕФКО, компанії-проектанта, начальних закладів та інші під час виїзної наради, безпосередньо на місце ведення робіт – в школу та дитсадок – у четвер, 2 липня ц.р.  

Спільно з директором компанії Ярославом Свідраком було обговорено різні технічні моменти, які виникли під час ведення робіт, зокрема, заміни аварійних ділянок на покрівлі дитсадка, зміна кольорової гами фасаду школи №6, ремонт запасних виходів школи тощо.  

Ремонтні роботи на обох об’єктах виконуватимуться одночасно. Для цього залучать не менше 25 працівників. Основні роботи планується завершити вже до кінця літа, щоб не перешкоджати навчальному процесу. Для оперативності та безперебійного робочого процесу будівельникам облаштували можливість проживати та харчуватися безпосередньо в навчальному закладі.

- В цілому тут буде повністю утеплено стіни, дах, встановлено тепловий пункт та облаштовано сучасну систему вентиляції. Усі матеріали гарні, підрядна організація – справжні фахівці. Це відчувається одразу. Такого ми ще не робили. Це перший заклад. Тому переконаний, що школа №6 буде найтеплішою та однією з кращих у місті, - зауважує міський голова.

  Друк статті