Під час заходів на Івана Купала в Каневі пройде «Ярмарок здоров’я»


Повернутись

У ході останньої апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 3 липня ц.р., було порушено питання доцільності проведення свята Івана Купала, зважуючи на рівень захворюваності на COVID-19 в Україні.

Нагадаємо, у понеділок, 6 липня ц.р., в Каневі, на набережній Дніпра планується проведення концерту та показу художнього фільму з нагоди загальноулюбленого народного свята Івана Купала.

Начальник відділу культури Оксана Труфанова поінформувала, що заходи пройдуть за скороченою програмою. Усіх необхідних карантинних заходів буде дотримано. Ведучі свята наголошуватимуть на дотриманні дистанції, у відвідувачів буде можливість обробляти руки антисептиком. Також усі бажаючі матимуть змогу скористатися захисною маскою, утім, на свіжому повітрі це не є обов’язковим.

Окрім того, в заходах візьмуть участь представники Канівського Центру первинної медико-санітарної допомоги, які проведуть «Ярмарок здоров’я», оголосила головний лікар Центру Наталія Горьова.

Відтак, під час заходів на Івана Купала канівці матимуть змогу дізнатись актуальну інформацію про: укладення декларацій з лікарем, вакцинацію, урядову програму «Доступні ліки», медичну допомогу при невідкладних станах та COVID-19.

Також жителі міста зможуть перевірити рівень цукру в крові, виміряти артеріальний та очний тиск, визначити індекс маси тіла, отримати дотестове консультування на імунодефіцит людини. А також отримати багато іншої актуальної інформації, зокрема, що робити при укусах змій, кліщів, сонячних опіках і т.д., інформують медики.

  Друк статті