Міський голова Ігор Ренькас зустрівся з активними представниками канівської молоді


Повернутись

Протягом останнього часу було проведено низку зустрічей з представниками молодого покоління як працівниками структурних підрозділів виконавчого комітету, які опікуються цим напрямом, так і безпосередньо Канівським міським головою Ігорем Ренькасом.

Остання – відбулася у четвер, 2 липня ц.р., у кабінеті очільника міста.

Молоді люди, активні учасники суспільного життя Канева та члени різних громадських організацій, порушували в ході зустрічі різноманітні питання життєдіяльності міста.

Так, насамперед канівську молодь хвилюють питання роздільного збору сміття та пропагування екологічної свідомості серед населення.

Активно займаються молоді люди фізкультурою та спортом і прагнуть спільно посилити роботу в напрямі залучення більше дітей та юні до здорового способу життя.   

Також у ході зустрічі активісти спілкувалися з міським головою про облаштування тротуарів та велосипедних доріжок, про реалізацію проектів Громадського бюджету та інших проектів, які впроваджуються в життя за рахунок міського бюджету.

- Наша молодь дуже активна, ініціативна і, головне, свідома. Не всі, звичайно, розуміють специфіку реалізації усіх ідей та задумів. Але – найважливіше, що діалог є. Будемо співпрацювати і долучати нашу молодь до процесів місцевого самоврядування, - сказав міський голова І.Ренькас. – Є навіть намір сформувати в Каневі Молодіжну раду, однак, для цього потрібно більше зацікавлених молодих людей. Усі бажаючі долучитися, звертайтеся до відділу у справах, сім’ї, молоді та спорту за адресою: вул.Шевченка, 49 (ІІ поверх) або за телефоном: 3-74-43.  

  Друк статті