Канівці зможуть безкоштовно отримати ліки від гіпертонії


Повернутись

Нещодавно Канів отримав благодійну допомогу у вигляді медичного препарату Лоприл Босналек. Цей препарат призначають тим, хто має серцево-судинні захворювання, проблеми з підвищенням артеріального тиску.

У п’ятницю, 31 липня ц.р., відбулося засідання тимчасової контролюючої комісії при виконавчому комітету Канівської міської ради з питань взаємодії з благодійними організаціями з приводу розподілу ліків між організаціями та установами та налагодження механізму їх передачі жителям міста.

Нагадаємо, протягом 2016-2017 років Канів активно співпрацював у цьому напрямі з Благодійним фондом «ФармВарта».

- За півтора року жителям міста було роздано лікарських засобів на загальну суму близько 6 млн.грн., - наголосив голова тимчасової контролюючої комісії, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик. – Нині намагаємося цю роботу з благодійними організаціями відновити.

Так, цього разу від благодійників надійшло 2820 упаковок препарату Лоприл Босналек на загальну суму 155 100 гривень.

Увага! Для отримання ліків необхідно звернутися до Канівського Центру первинної медико-санітарної допомоги та отримати рецепт у свого сімейного лікаря. Після - відвідати Канівський територіальний центр, де й зможете безкоштовно одержати ліки.

- Без рецепта ці медикаменти не відпускаються. Усі сімейні лікарі будуть поінформовані. Маємо протягом двох тижнів роздати ці ліки усім, хто їх потребує, - наголосив В.Святелик.   

Також частину ліків буде розподілено між відділом невідкладної допомоги Канівської ЦРЛ та фельдшерськими пунктами, що розташовані на території Канівського району.  

Окрім того, найближчим часом очікуємо ще одну партію ліків.

  Друк статті