Директор Канівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Яворська: «АТО – це бомба вповільненої дії»


Повернутись

Цікаве на цю тему:

На сесії Канівської міської ради, яка відбулася 26 січня ц.р., депутати затвердили структуру і штати Канівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Як повідомила директор Валентина Яворська, 5 працівників, які входять до Центру, займаються сім’ями учасників АТО – їх у Каневі нараховується 230, переселенцями – це 300 осіб, сім’ями, які перебувають в складних сімейних обставинах, – їх 37 та іншими вразливими верствами населення.

- АТО – це бомба вповільненої дії, - наголосила В.Яворська. – Уже зараз в сім’ях учасників АТО ми, на жаль, спостерігаємо розлучення, залежність від алкоголю тощо. За статистикою, оприлюдненою в США, щодня 22 колишніх військових закінчують життя самогубством. На жаль, це може чекати й нас, а тому з цими людьми треба насамперед спілкуватись, надавати психологічну допомогу.

Як відомо, аби привернути увагу світової спільноти до проблем ветеранів війни й учасників бойових дій, британські зірки спорту й кіно розпочали флешмоб #22PushupChallenge. Умова: віджатися 22 рази і звітувати про це у соцмережах. У Каневі також відгукнулися на цей заклик. Так, на Тарасовій горі віджалися 22 рази працівники Головного управління національної поліції в Черкаській області. Підтримали флешмоб й вихованці Канівської санаторної школи-інтернат.

  Друк статті