Жителі вулиці Підгайного у Яблуневі вже з водою. Раніше відро води набиралося годину, а то й півтори


Повернутись

Цікаве на цю тему:

У понеділок, 31 серпня ц.р., о 21-й годині відбувся пуск води новим водогоном по вулиці Підгайного у селі Яблунів.

Цього селяни чекали близько 30 років. Проблеми з водопостачанням через неправильно прокладені мережі яблунівці мали ще з  90-х років.

- Відро води набиралося годину, а то й півтори, - говорить директор комунального підприємства «Яблунівське» Олег Коваленко.

Проблему з питною у Яблуневі почали вирішувати, щойно село увійшло до складу Канівської ОТГ. Частину робіт виконали минулого року. Продовжили працювати в цьому напрямі і цьогоріч.

- Нещодавно відремонтували водогін по вулиці Польова (колишня вул. Перемоги) у Яблуневі, де оновили 400 метрів труб. Наразі здійснили ремонт централізованого водогону по вулиці Підгайного. По цій вулиці розташовано близько 15 осель, в яких проживає до 70 осіб. Люди не нарадуються, - ділиться О.Коваленко.

Тут відремонтували близько 500 м водогону. Бюджет склав 70 тис.грн.

Роботи виконували працівники КП «Яблунівське».

- Дещо затрималися з постачанням матеріалів. Тому поспішали. Доки гарна суха погода працювали допізна навіть у вихідні. Поклали труби більшим діаметром, прочистили мережі, тепер вода подається значно кращим напором. Ще невдовзі зробимо два додаткові колодязі, - говорить О.Коваленко. - Дякую своїм працівникам за роботу, а також трактористу ПП «БВМ Транс» (ФОП В.Буряк) за допомогу, і Канівському міському голові Ігорю Ренькасу за сприяння в оперативному виконанні робіт.

Планується ремонт водогону в Яблуневі і на інших вулицях. На черзі – вулиця Жовтнева. Однак, роботи тут уже виконуватимуться в наступному році.

  Друк статті