Від сьогодні стартує прийом проєктів на Громадський бюджет – 2021


Повернутись

Конкурсу проєктів «Громадський бюджет – 2021» бути. Відповідне рішення ухвалили депутати Канівської міської ради в ході останнього засідання сесії у четвер, 3 вересня ц.р.

Члени депутатського корпусу затвердили параметри Громадського бюджету міста на 2021 рік:

  • загальний обсяг Громадського бюджету на 2021 рік залишається на рівні минулорічного і складатиме 550 тис.грн.; в тому числі на проєкти – 400 тис.грн., на мікропроєкти – 150 тис.грн.;

  • максимальний бюджет проєкту – 400 тис.грн.;

  • максимальний бюджет мікропроєкту - 50 тис.грн.

Термін початку і завершення прийому проєктів:  з 4 вересня  по 25 вересня 2020 року.

В ході обговорення проекту рішення депутат Олена Люлька запропонувала внести зміни до вікової категорії канівців, які можуть брати участь у голосуванні за проекти, а саме – допустити до голосування юнаків від 14 років.

- Така практика вже запроваджена в інших містах. Вважаю, це доцільно, оскільки більшість проєктів, які подаються, якраз стосуються життя та дозвілля нашої молоді. Чому ж вони не мають права обирати те, що їм якраз найбільше подобається?, - наголосила депутат.

Утім, депутат Володимир Коржов заперечив, мовляв, психологічно люди у такому віці ще недостатньо сформовані і стійкі, а отже, можуть потрапити під чийсь вплив.

Зрештою, пропозицію було поставлено на голосування, але більшості у залі вона так і не набрала. Таким чином голосувати за проекти можна буде лише тим, хто досягнув 16 років і більше.

Нагадаємо, «Громадський бюджет» запроваджений у Каневі з 2016 року. За цей час було реалізовано більше 20-ти проектів, зокрема, на набережній Дніпра побудовано скейт-парк, стіни будівель у центрі міста прикрашені муралами, створено паркову зону в районі заводу «Магніт», проведено ремонт спортивних клубів, профінансовано заходи із стерилізації безпритульних тварин та багато інших.

  Друк статті