Поліція перевіряє, чи дотримуються самоізоляції хворі на коронавірус та ті, які мають підозру


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Про це в ході останнього засідання комісії з питань ТЕБ та НС, що відбулась у середу, 2 вересня ц.р., поінформував представник Канівського відділення поліції Сергій Пірко.

За словами правоохоронця поліція виїжджає щодня і здійснює перевірку, чи дотримуються канівці, в яких підтверджено діагноз COVID-19 (які лікуються вдома) та ті, які мають підозру (очікують на результати аналізів, контактні особи, прибули з-за кордону тощо).

- Списки осіб, які необхідно перевірити, отримуємо щодня з області. Це по 4-5 осіб вдень, - говорить С.Пірко.

На сьогодні випадків, що людини не застали вдома, не було.

Однак, варто нагадати, що порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. {Кодекс доповнено статтею 44-3 згідно із Законом № 530-IX від 17.03.2020}

  Друк статті