Щоб жити – треба пам’ятати: Канів відзначив 73-ю річницю з Дня визволення Канева від фашистських загарбників


Повернутись

Минуло вже 73 роки з Дня визволення Канева від фашистських загарбників. З кожним роком, на жаль, ветеранів і очевидців тих подій стає все менше.

Утім, новітня історія, яка пишеться нині, і події, які відбуваються зараз на сході України, змушують по-новому поглянути на Другу Світову війну й оцінити вклад наших сивочолих дідів-прадідів у визволенні України, її незалежності… Сьогодні, як і 73 роки тому, молоді хлопці, не шкодуючи свого здоров’я, а подеколи і життя, йдуть у бій, щоб відстояти кожен сантиметр своєї Батьківщини.

У вівторок, 31 січня ц.р., у місті пройшли заходи з нагоди 73-ї річниці з Дня визволення Канева від фашистських загарбників. Зранку біля Меморіалу Слави відбувся урочистий мітинг-реквієм «Щоб жити - треба пам’ятати». Заступник міського голови Наталія Матінова, голова Канівської районної ради Сергій Геращенко та заступник Канівської райради Павло Зоренко і просто небайдужі канівці вшанували пам'ять загиблих, поклали квіти до Меморіалу Слави і пам’ятного знаку героям Небесної Сотні. Священик Успенського собору отець Георгій Почтовий провів поминальну панахиду за загиблими героями.

Увечері всі зібралися в залі засідань будинку рад, де відбувся концерт за участю народного аматорського чоловічого хору ветеранів війни та праці та народного аматорського жіночого хору ветеранів праці «Лада».

  Друк статті