Канів у червоній карантинній зоні: припиняють свою роботу школи, дитсадки та позашкільні заклади


Повернутись

З 00 год. 00 хв. 14 вересня ц.р. у Каневі запроваджується «червона» карантинна зона, що передбачає посилення протиепідемічних заходів. Відповідне рішення було ухвалено в четвер, 10 вересня ц.р., в ході засідання державної комісії з питань ТЕБ та НС.

Які норми та заходи вводяться в Канівській ОТГ після оголошення «червоної» зони – з’ясовували в ході оперативного засідання комісії ТЕБ та НС у п’ятницю, 11 вересня ц.р.

Відтак, відповідно до нових норм заклади освіти в Каневі: школи, дитсадки та позашкільні установи припиняють свою роботу з 14 вересня ц.р. Обмеження стосується  всіх закладів освіти, розташованих на території міста, в тому числі, Канівського коледжу культури і мистецтв та Канівського ВПУ.

Школи на цей час переходять на дистанційне навчання.

- Ми всі засмучені, звісно, але готувалися до цього. Дистанційне навчання – процес непростий. Є певні труднощі. Не кожен має відповідну техніку, але що зробиш, працюємо в нових умовах, - повідомила начальник відділу освіти Надія Голда та поінформувала, що серед школярів міста на сьогодні 5 хворих. Також діагноз COVID-19 підтверджено у двох вчителів.

- Карантинна зона вводиться на два тижня, після чого ситуацію буде переглянуто. Потрапили ми до «червоної» зони, оскільки за останні 2 тижні в місті захворіло 50 осіб, - повідомив керуючий справами Володимир Святелик.

Разом з тим, у Яблуневі, що входить до складу Канівської ОТГ, навчально-виховний комплекс продовжує працювати. Яблунів на сьогодні перебуває у «зеленій» карантинній зоні.

  Друк статті