У Каневі пройшов Чемпіонат області з волейболу серед дівчат


Повернутись

У неділю, 29 січня ц.р., у Каневі вирували справжні пристрасті, адже саме в нашому місті проходив Чемпіонат області з волейболу серед дівчат, 2000-2001 років народження.

Захід організували відділ у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Канівської міської ради й Канівська районна ДЮСШ «Колос» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації.

- Проходили змагання в спортивних залах канівських ЗОШ №1 й ЗОШ №4, за що висловлюємо велику вдячність керівникам цих навчальних закладів, - повідомляє головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Семенченко.

У змаганнях взяли участь шість команд: як місцевих – команди ДЮСШ м.Канів, Канівського ДВК «Вікторія» й Канівської районної ДЮСШ «Колос», так і з інших міст області: Тального, Золотоноші і навіть з обласного центру.

За результатами жеребкування було сформовано дві підгрупи. До першої потрапили місцеві команди: ДЮСШ м.Канів, Канівського ДВК «Вікторія», Канівської районної ДЮСШ «Колос»; до другої – команди гостей: з Черкас, Тального й Золотоноші.

Спортивні баталії проходили за коловою системою. Оцінювали майстерність волейболісток судді: Олексій Кузнєцов, Василь Момро, Андрій Бурхацький, Зоя Павлова на чолі з головним суддею змагань Юрієм Коліньком. До півфіналу пройшли команди ДЮСШ м.Канів, Канівської районної ДЮСШ «Колос», Золотоноші й Черкас, а в фіналі зустрілися ДЮСШ м.Канів - із командою Золотоноші, Канівська районна ДЮСШ «Колос» - із командою Черкас.

Зрештою, продемонструвавши злагоджену командну гру й потужний напад, черкаська команда зуміла обійти всіх і достойно посісти перше місце. Друге місце здобули волейболістки Канівської районної ДЮСШ «Колос», третіми стали дівчата із Золотоноші, четверте місце дісталося ДЮСШ м.Канів, п’яте - у команди Канівського ДВК «Вікторія», шостими стали тальнівські волейболістки. По завершенню змагань спортсменки були нагороджені грамотами і медалями.

  Друк статті