Дорогі друзі!

Цієї суботи у Канева день народження. Нашому місту виповнюється 942 роки. Багато це чи мало? Важко сказати. Однак, історія Канева багата на знакові, історичні події.

Цими землями ходили славні козаки, тут проходили бойові дії Другої світової… Приваблювала завжди і приваблює сьогодні Канівщина відомих письменників, краєзнавців, кінорежисерів… Михайло Максимович, Микола Гоголь, Тарас Шевченко, Юрій Іллєнко, Іван Марчук… Списоктих, для кого Канів став особливим містом, «місцем сили» можна продовжувати безкінечно. 

Історія Канева твориться і нині. А ми з вами - її режисери. Адже саме ми, разом, творимо історію рідного міста сьогодні. Облаштовуємо вуличне освітлення і ремонтуємо дороги, стерилізуємо безпритульних тварин і розбудовуємо сквери і парки… І я вдячний, що маю таку потужну і сильну громаду.

Цього року, на жаль, дотримуючись протиепідемічних заходів в боротьбі з коронавірусом, ми не можемо влаштувати масового святкування з нагоди дня народження міста. Але, переконаний, що хоч сьогодні ми і окремо, - насправді ми завжди разом. І пандемія коронавірусу дала змогу відчути це як ніколи.

Ми разом об’єднуємося для забезпечення медиків необхідним обладнанням для боротьби з COVID-19.

Ми разом організовуємо благодійні заходи і збираємо кошти для порятунку  життя канівців.

Ми разом збираємо посилки для передачі нашим захисникам в зону проведення АТО/ООС.

Ми разом організовуємо акції  й прибираємо своє місто, висаджуємо на його вулицях дерева і квіти… 

І таких прикладів безліч.

З нового року, завдяки реформі децентралізації та приєднанню сусідніх громад, наша Канівська ОТГ стане ще потужнішою. І, не зважаючи, що це передбачає нові виклики та, зізнаюсь, ще більше роботи, я радію. Місто росте і розвивається, як і має бути.

Тримаймося ж за те, що нас об’єднує, що тримає нас разом, адже в цьому і є наша сила, наша міць, наша непереможність.

З днем народження, канівці! Любімо своє місто, пишаймося ним і бережімо його. Воно, рідне, у нас одне.

 

Канівський міський голова Ігор РЕНЬКАС

  Друк статті