До кінця вересня очікуються кошти на будівництво будинку культури у Каневі


Повернутись

Канівський міський голова Ігор Ренькас відвідав Офіс Президента України. У середу, 16 вересня ц.р., відбулася робоча зустріч із заступником Керівника Офісу Президента України Кирилом Тимошенком. В ході заходу обговорювалося питання завершення будівництва канівського довгобуду - будинку культури у центрі міста.

Нагадаємо, зведення цього будинку культури розпочалося в 1984-у році. У 90-х роках за браком коштів будівництво було призупинено. Відновилися роботи з 2004-го. Тоді вдалося зробити покрівлю, встановити вікна, двері, провести опалення... Востаннє роботи просувалися в 2013 році. Підрядники утеплили та оздобили фасад, фойє та сходи всередині приміщення, облаштували зовнішні та внутрішні мережі, оздобили зал на 700 місць.

До слова, щороку на охорону, освітлення й опалення цього будинку з міського бюджету йде 350 тис.грн.

28 серпня ц.р. довгобуд відвідав Президент України Володимир Зеленський та пообіцяв містянам добудувати будинок культури.

- Передбачається виділення коштів на завершення першого пускового комплексу (глядацького залу, вестибюлю, першого і другого поверху, а також пожежної сигналізації, резервуарів і запуску 2 ліфтів) вже до кінця цього місяця, - зауважив міський голова по завершенню зустрічі. – Наразі вирішуються технічні питання.

Роботи проводитимуться в рамках реалізації проекту «Велике будівництво».

  Друк статті