У Каневі зареєстровано перший летальний випадок від коронавірусу


Повернутись

Про це повідомила головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник в ході останньої апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 18 вересня ц.р.

Нагадаємо, 12 вересня ц.р. було підтверджено летальний випадок жителя села Сушків Канівського району.

Станом на п’ятницю, 18 вересня ц.р., маємо ще один – у Каневі.

- Жінка надійшла вчора в дуже тяжкому стані. Її підключили до апарату ШВЛ, зробили всі необхідні дії і відправили в спеціалізований заклад, але хвора померла, - повідомила медик.

Однак, за словами головного лікаря Центру ПМСД Наталії Горьової тенденція захворювання останніми днями йде на зменшення.

- Мазків (ПЛР-тестів) проводимо менше, людей стало менше звертатися. Можливо, закриті заклади освіти попри незручності все ж таки дають і позитивний результат, - зауважила Н.Горьова.

Однак, розслаблятися не варто. Медики закликають дотримуватися карантинних обмежень. Також порушують питання забезпечення додатковим обладнанням медичних закладів, організування харчування для медичного персоналу, який буде задіяний в протидії коронавірусу тощо.

Розглядали присутні на нараді й можливі заклади, які стали осередком поширення хвороб.

- Якогось одного великого підприємства немає. Випадки захворювання були практично скрізь, - інформували медики.

Представники виконкому дійшли згоди, що варто звернути увагу на гуртожитки, де мешканці користуються спільною кухнею та вбиральнею, тобто самоізолюватися повністю у випадку хвороби їм буде складно.

  Друк статті