Медики закликають суворіше дотримуватися карантинних обмежень


Повернутись

Цікаве на цю тему:

В той час, як канівці мітингують, вимагаючи зняття «червоної» карантинної зони з Канева та відкриття закладів освіти і відновлення руху громадського транспорту медики б’ють на сполох та закликають суворіше ставитися до дотримання протиепідемічних заходів. Про це, зокрема, йшлося в ході позачергового засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 17 вересня ц.р.

Головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник повідомила, що в її закладі, який, нагадаємо, не є закладом першої хвилі (всіх хворих на COVID-19, котрі потребують госпіталізації відправляють в інші медичні установи на території області) вже підтверджено 7 випадків захворювання на коронавірус, один на жаль, летальний (станом на 18 вересня ц.р. – 2 летальних випадки).

- Серед захворілих, зокрема, маємо одну породіллю з діагнозом «коронавірус». Також захворювання підтверджено в 5-ти медичних працівників, - говорить головний лікар канівської ЦРЛ. - Сьогодні вночі поступила ще одна жінка з підозрою на COVID-19 в дуже тяжкому стані. На мою думку потрібно порушувати питання суворішого дотримання карантинних заходів. Поліція має порушників попереджати, а на другий раз таки потрібно складати адміністративний протокол і накладати штраф.  Питання з динамікою поширення хвороби стоїть гостро. Будьмо всі сумлінні!

  Друк статті