Міський голова Ігор Ренькас презентував телевізор для дитячої зони в Канівському Центрі ПМСД


Повернутись

У понеділок, 21 вересня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас з робочим візитом відвідав Канівський Центр первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД). Приїхав господар міста не з порожніми руками – презентував сучасний телевізор для дитячої зони відпочинку.

Вакцинація – один із першочергових заходів для профілактики запобігання інфекційної хвороби. Для пропагування вакцинації лікарі використовують усі можливі засоби. Один із них – дитяча зона.

- Після щеплення дитина ще півгодини має перебувати під наглядом медичного працівника, - говорять медики.

Для цього на початку вересня в установі, біля кабінету щеплень, було відкрито нову розважальну зону для дітей – сучасну, яскраву та кольорову – з іграшками та розвагами. Бракувало лише одного – телевізора.

- Звернувся за допомогою до нашого, місцевого, підприємства - ТОВ «Купава-ГРУП», що, зокрема, виготовляє продукцію під торговою маркою «Сатурн». Вони радо відгукнулися і презентували для наших малюків та Канівського Центру ПМСД сучасний телевізор, - говорить міський голова.

Окрім того, головний лікар Центру ПМСД Наталія Горьова продемонструвала ізолятор, де приймають хворих з підозрою на COVID-19, та як власне проводять ПЛР-тести. Оглянув міський голова нові палати для пацієнтів та кабінети для сімейних лікарів тощо. Користуючись нагодою Н.Горьова озвучила й потреби в благоустрої території, зокрема, облаштуванні майданчика для автомобілів тощо.

 

 

  Друк статті