З 28 вересня ц.р. школи і дитсадки у Каневі планують відкрити


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Про це в ході останньої апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 25 вересня ц.р., повідомила начальник відділу освіти Надія Голда.

Нові послаблення можливі у зв’язку із виведенням Канева із «червоної» карантинної зони. Відповідно до останнього рішення державної комісії з питань ТЕБ та НС Канів потрапив до «помаранчевої» зони.

- Нові карантинні обмеження дозволяють відновити начально-виховний процес безпосередньо в навчальних закладах, - наголосила Н.Голда. – Тому з понеділка всі школи і дитсадки плануємо відкривати. Навчальні заклади до роботи готові.

- Врахуємо і категорію батьків, які не готові ще відпускати своїх дітей до навчальних закладів. Для цього запровадимо змішану форму навчання, - пояснила начальник відділу освіти. - Це, звісно, додаткове навантаження на наших вчителів. Фактично вони працюватимуть у дві зміни – в класі, і дистанційно з учнями. Але ми готові до таких кроків. Більш детально ці питання додатково розглянемо сьогодні на нараді з директорами закладів загальної середньої освіти.

Нагадаємо, з 28 вересня ц.р у Каневі будуть діяти нові карантинні обмеження, згідно з якими місто переходить до «помаранчевої» карантинної зони. Детальніше нові «послаблення» та правила, за якими житиме місто найближчі два тижні, визначить місцева комісія з питань ТЕБ та НС, яка збереться сьогодні після обіду.

  Друк статті