«Червона» зона у Каневі: які обмеження та карантинні заходи запроваджуються з понеділка?


Повернутись

З 00:00 год. понеділка, 5 жовтня ц.р. в Каневі починають діяти нові обмеження відповідно до встановленої в місті «червоної» карантинної зони.

Нагадаємо, напередодні, 1 жовтня ц.р. державна комісія ТЕБ та НС переглянула зонування в країні. До «червоної» зони  потрапили лише два міста в Україні - Канів і Тернопіль.

- Це пов’язано зі стрімким ростом захворювань у вищезазначених населених пунктах – так з 17 по 30 вересня (14 календарних днів) у Каневі захворіло 159 осіб, - наголосив керуючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик.

Рішення держави змусило місцеву комісію з питань ТЕБ та НС переглянути діючі протиепідемічні заходи та посилити їх відповідно до вимог законодавства,  а саме:

З понеділка, 5 жовтня ц.р. в Каневі:

- призупиняється рух громадського транспорту маршрутів загального користування;

- відвідування закладів освіти;

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сферах культури, кінотеатрів, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів, сфери побутового обслуговування населення;

- призупиняється прийом громадян у всіх структурних підрозділах виконавчого комітету Канівської міської ради та інших установах бюджетної сфери.

Обмеження вводяться на наступні 14 календарних днів. Відповідне рішення було ухвалено в ході чергового засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС у п’ятницю, 2 жовтня ц.р.

Ознайомитися із текстом протоколу засідання комісії ТЕБ та НС можна за посиланням

  Друк статті