Виконком розглянув питання організації оздоровлення та відпочинку дітей Канівської ОТГ


Повернутись

У ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради, що відбулося 7 жовтня ц.р., було підведено підсумки організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей Канівської ОТГ.

Так, за інформацією начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лариси Лебедєвої станом на 1 жовтня ц.р. всього забезпечено оздоровленням та відпочинком 132 дитини (4,2%). З них, протягом лютого-березня, було оздоровлено 11 дітей: 6 дітей за путівками КНП «ЦПМСД» (санаторій «Сосновий бір», «Пролісок»), 5 дітей в УДЦ «Молода гвардія».

До впровадження «червоної» та «помаранчевої» карантинних зон в Каневі було оздоровлено 30 дітей в наступних оздоровчих закладах: центр для дітей у смт Сергіївка - 24 дитини, міжнародний дитячий центр «Артек» - 4 дитини, козацький дитячий табір «Дахнівська Січ» - 2 дитини.

Для 3 дітей з інвалідністю у серпні було організовано відпочинок у таборі «Максимум» (м.Золотоноша). З міського бюджету на ці потреби було виділено матеріальну допомогу у розмірі 15 тис. грн (для 3 сімей). Також, з місцевого бюджету на придбання путівок було закладено 100 тис.грн., однак ці кошти не використали у зв’язку з карантинними обмеженнями.

На жаль, близько 900 дітей Канівської ОТГ через карантинні обмеження не змогли скористатися послугами оздоровлення та відпочинку у пришкільних відпочинкових таборах з денним перебуванням та оздоровчому таборі при Канівській санаторній школі-інтернаті. В той же час, завдяки туристичним фірмам та таким підприємствам міста як ЦПМСД, ГЕС, Чорнобильський Фонд було оздоровлено 72 дитини.

Наразі ситуація з розподілом путівок до центрів МДЦ «Артек» і УДЦ «Молода гвардія» залежить від епідемічної ситуації та карантинних обмежень.

  Друк статті