Цікаве на цю тему:

Під таким девізом відбулася природоохоронна акція, організована Канівським міським центром туризму спільно з відділом з питань ЖКГ, транспорту та зв’язку управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради 30 травня 2016 року. Акція була проведена напередодні відкриття Міського відкритого туристсько-спортивного, військово-патріотичного зльоту учнівської молоді, присвяченого 25-річчю Канівського міського центру туризму.

Під час акції вихованці Центру туризму, учасники зльоту, та суддівська колегія зльоту привели в належний санітарний стан територію місця проведення заходу в Ліплявському лісництві в районі дренажного каналу. Для дітей було проведено виховну лекцію «Сучасний екологічний стан лісів Канівщини», роз’яснювальну бесіду про важливість правильної утилізації сміття.

Проведення акції стало слушною нагодою виявити здатність до об’єднання навколо ідеї екологічного та духовного розвитку держави, підтвердження свідомого ставлення до збереження довкілля. Спільними зусиллями можна зробити нашу країну, наш дім чистим, безпечним і комфортним. Адже турбота про природу – це турбота про саму людину.

Інформує: Тетяна Стадник

Головний спеціаліст відділу з питань ЖКГ,

транспорту та зв’язку управління економічного розвитку